Aktualno軼i - rok szkolny 2018/2019

Aktualno軼i - rok szkolny 2017/2018

Aktualno軼i - rok szkolny 2016/2017:

Aktualno軼i - rok szkolny 2015/2016:

Aktualno軼i - rok szkolny 2014/2015:
Doradztwo zawodowe - gra diagnostyczna
Zapraszamy uczni闚 do skorzystania w bibliotece z gry diagnostycznej Jak uspokoi smoka w celu poznania swoich predyspozycji i zainteresowa zawodowych.
Zach璚amy do skorzystania z innowacyjnego narz璠zia diagnozy, aby budowa swoj samo鈍iadomo嗆 i wybra optymalne dla siebie kierunki rozwoju.
Gra篡na Czechowska
Konkursu "Ksi捫ki naszych marze"
Film "Zaczytani" nagrany przez Szymona Konkela z klasy IIIa, powsta na potrzeby konkursu "Ksi捫ki naszych marze", kt鏎ego organizatorem jest Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zgodnie z regulaminem konkursu film nie m鏬 przekroczy 2 min. :( Rozstrzygni璚ie konkursu nast徙i do 24 grudnia 2014r.
Opiek nad ca造m przedsi瞝zi璚iem sprawowa造: Gra篡na Czechowska i Joanna Giezek.
Tu mo瞠sz obejrze film

Aktualno軼i - rok szkolny 2013/2014:

Konkursy:

Nasza szko豉 zosta豉 otwarta 1.09.2001r., a wraz z ni powoli zacz窸a tworzy si biblioteka szkolna. Od pocz徠ku jej organizacj zajmuje si nauczyciel bibliotekarz Gra篡na Czechowska. Ksi璕ozbi鏎 z kt鏎ego korzystamy na co dzie uzupe軟iany jest drog zakupu i dar闚 otrzymanych z innych bibliotek i od prywatnych darczy鎍闚. Zacz瘭i鄉y od 400 wolumin闚 przekazanych z zespo逝 szk馧 do kt鏎ych nale瘸豉 nasza szko豉. Obecnie mamy oko這 6200 ksi捫ek, kilkana軼ie kaset video oraz zbiory multimedialne. Zbiory te sukcesywnie wprowadzane s do bazy komputerowej przy pomocy programu komputerowego MOL Optivum. Ksi捫ki oznakowane s kodami kreskowymi z nazw naszej szko造, czytnik bardzo szybko identyfikuje ksi捫k i umiejscawia w odpowiedniej ksi璠ze inwentarzowej i katalogu.

Biblioteka szkolna zajmuje trzy pomieszczenia, tj. cich czytelni, w kt鏎ej znajduj si cztery komputery dla uczni闚 z dost瘼em do Internetu, drukark, komputer dla nauczyciela dy簑ruj帷ego w czytelni, wypo篡czalni oraz trzecie pomieszczenie, w kt鏎ym odbywa si wiele zaj耩, np. k馧ka j瞛yka angielskiego, pr鏏y do wyst瘼闚 artystycznych, konkursy, lekcje biblioteczne.

Biblioteka ma bogat ofert konkurs闚, ciekawych zaj耩, spotka z klasami pierwszymi i ich wychowawcami. W bibliotece i czytelni jest te miejsce dla nauczycieli, kt鏎zy prowadz zaj璚ia indywidualne z uczniami.

W roku szkolnym 2011/2012 zosta這 wprowadzone wypo篡czanie komputerowe dla uczni闚, nauczycieli i innych pracownik闚 szko造. Wszyscy czytelnicy posiadaj kody kreskowe, kt鏎e umo磧iwiaj udost瘼nianie ksi捫ek, zbior闚 multimedialnych i czasopism.

Aktualnie w bibliotece zatrudnionych jest dw鏂h nauczycieli bibliotekarzy, Gra篡na Czechowska - nauczyciel dyplomowany i Joanna Giezek - nauczyciel mianowany.

Godziny otwarcia biblioteki